محل تبلیغات شما

هیه ، دوست من در اینجا روی میز کارم با صدای تند و زننده نشسته ام چون منتظر یک متخصص تهویه مطبوع هستم تا یک تخمین را متوقف کند. (توجه داشته باشید جانبی: مرحله اول عملیات Casa Mini Remodel رسما در حال انجام است.) دو مورد که من تاکنون در مورد بازسازی منازل و پروژه های تعمیر منزل آموخته ام:

هر چیزی که می تواند بشکند ، می شکند و شگفت زده خواهد شد! - همه چیز در همان زمان می شکند.
    انتظار برای افرادی که می توانند این موارد شکسته را برطرف کنند ، برنامه های ناهار خود را خراب می کنند ، زیرا وقتی شخصی می گوید: "من بین ساعت 10 صبح و ظهر در آنجا خواهم بود" ، این کد "این است که" ساعت 12:15 را صدا می کنم. "

به هر حال ، بله ، من در حال حاضر منتظر کسی هستم ، و گرسنه ام ، اما نمی خواهم غذای خود را شروع کنم زیرا پس از آن مجبورم سریع آن را بخورم ، یا صبر کنم و سرد شود ، یا بی حیا یک صبحانه یخ زده صبحانه یخ زده را در جلوی من در مقابل یک غریبه بیل…

این احتمالاً زمان مناسبی برای منحرف کردن خودم با یکی از چیزهای مورد علاقه من در کل جهان گسترده است: ریمل.

من با خوشحالی سعی خواهم کرد هر ریمل جدیدی را که نوید می دهد شلاق بلند داشته باشد ، اما کسی که اخیراً عاشق آن شدم ابعاد د Chanel Mascara است .

من بهار گذشته روی آن قلاب کردم وقتی که Chanel سایه Nero Metallo را معرفی کرد ، یک عقیق عمیق در حال فرو رفتن (نفس بکش ، باز هم در دسترس است!).
ابعاد chanel de chanel
آه ، سلام شلاق!

چوب پنبه قلم مو سخت ترین رشته ها را به سمت آسمان امتداد می دهد ، و یک کت هم چسبان و لاغر من را محکم می کند و مستقیماً به یک حاشیه خمیده جذاب می رود که می تواند برای یک جفت جعل عبور کند. و بله ، همه این کارها را بدون پوسته ، توده ، لکه دار یا لکه دار انجام می دهد.

در مورد حذف ، یک ماده پاک کننده آرایشی مبتنی بر روغن ، آن را به طور ناگهانی از بین می برد.

مدتی است که روزانه آن را می پوشم (ممکن است متوجه شده باشید) ، و نمی توانم به اندازه کافی برسم.

من همچنین نمی توانم به اندازه کافی کالاهایی را داشته باشم که بتوانند بیش از یک چیز مورد استفاده قرار گیرند ، زیرا چرا سایه چشم نداریم که به عنوان خط چشم دو برابر شود؟ - این دقیقاً همان چیزی است که شما با Chanel Stylo Ombre et Contours دریافت می کنید . (همانطور که می بینید من روی ضربه شانل هستم.)

سایه های کرم تاب دار برای همیشه وجود داشته اند ، اما پیدا کردن یکی از ترکیبات آن که به اندازه کافی چسبنده است و می توانید آن را با بندهای خود مخلوط کنید ، بسیار نادر است و به اندازه کافی بلند پوشیدن برای ماندن در خط آب ، بسیار نادر است.

من در مورد Contour Graphique ، آبی کاملاً رنگی برای لاینرهای محکم بالای خط شلاق هستم. این نسخه محدود است (به نظر می رسد چیزهای خوب همیشه وجود دارد) ، اما بسیاری از رنگ های دیگر وجود دارد که عاشق آنها می شوید ، مانند Vague ، فی فلش و Flesh خالص ، جدیدترین رنگ ها.

باشه ، همه در حال حاضر من باید یک صبحانه صبحانه را در این ASAP شکم بخورم!

مجموعه ای از همه 22 رژگونه لیفتراکشی MAC و به روزرسانی سریع آتش NorCal

طبق نظر مشتری ، بهترین شستشوی صورت برای نوع پوست شما

شانل ، تو راکین 'دنیای من در لحظه!

، ,یک ,مورد ,حال ,اندازه ,های ,من در ,اندازه کافی ,به اندازه ,که می ,آن را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها