محل تبلیغات شما

صحبت واقعی: آیا کسی واقعاً در یک میز غرور زیبا با یک آینه مخصوص نورپردازی نشسته است ، و شمع های معطر در پس زمینه می سوزند ، و موسیقی پخش می کنند ، و نورپردازی بی نقص تمام زوایای خوب را ضرب می کند در حالی که رژ لب یا سایر محصولات لب خود را برای روز استفاده می کند. ؟ - از آنجا که سناریوی معمول من شامل استفاده از آینه عقب در حالی است که در اتومبیل من نشسته ام زیرا در گاراژ تاریک من گرم می شود و هر 30 ثانیه ای را که قبل از ترک من در کیفم بود ، قرار می دهم تا در جایی از کانکتور استفاده کنم و PS ، ظاهراً بچه های سه ساله مکان های بسیاری و بسیاری دارند ، به همین دلیل من الان در حال حاضر راننده خانواده Uber هستم.

به هر حال به همین دلیل است که با شستشوی رنگ 99٪ از زمان (#drylips #priorities) مانند مرطوب کننده ، لب لب یا روغن لب های مرطوب کننده چیزی مرطوب کننده می گیرم که مرا به آخرین عشق لبم می کشاند زندگی توسط Wander Beauty .
درخشش و رطوبت FTW

روغنهای ترکیبی Lip Retreat لبهای خشک را با روغنهای مرطوب کننده میوه و اسیدهای چرب لکه دار می کنند و آن بوسه را با یک براق براق که کمی چسبنده است لباسی می کند (اما به این ترتیب متناقض نیست). چهار سایه برای انتخاب وجود دارد که هر کدام از آنها دارای شدت و وضوح متفاوتی هستند و موارد مورد علاقه من روز توت فرنگی آبدار صورتی آبدار و واحه براق روشن است. هر دوی آنها کمی وانی شبیه بوی وانی دارند که من از آن باحال هستم.
سرگردان زیبایی لب 2
واحه (سایه روشن) در سمت چپ و روز اسپا (صورتی توت فرنگی) در سمت راست
سرگردان روز زیبایی آبگرم
روز اسپا!

doe-foot زاویه دار دارای نوک برجسته ای است ، بنابراین کشیدن به گوشه های محکم با سایه های روشن تر کار ساده ای است که با رنگ های انجام می شود ، و لوله شکاف دار به این معنی است که می توانم آخرین قطره قطره 0.33 اونس را فشار دهم. . 22 دلار لوله

هیچ پارابن ، فتالات ، عطرهای مصنوعی یا روغن معدنی وجود ندارد ، و آنها بی رحمانه و بدون گلوتن نیز هستند.

اگر رنگهایتان را در قسمت بوفی ، a la Hourglass و یا رنگهای لب جدید NARS دوست دارید ، دوست دارید اینها را دوست داشته باشید!
من عاشق روغن لب هستم . اما عاشق کلم نیستم.

من مشکلی در خوردن سبزیجات ندارم ، اما کاله؟ اونو من در چند سال گذشته انواع و اقسام روشها را امتحان کردم تا خودم را مانند کاله دوست داشته باشم ، اما همیشه مثل من چسبنده چمن ، چمن جویدنی برای من است و به همین دلیل معادل مجازات کم کلید است. (هر روز به من اسفناج بده.)

من در محصولات زیبایی خودم را نمی دانم ، به ویژه هنگامی که آنها کار می کنند ، و همچنین بله به هویج و دستمال مرطوب کل (با قیمت 5.99 دلار) .
بله به دستمال مرطوب آرایش هویج
تنها کله ای نیست که مهم نیستم .

بله به مواد آرایشی هویج عناصر را پاک می کند
چه داخل است ؟!

این و مرطوب کننده های آرایشی که از پارچه طبیعی کمپوست ساخته شده اند و با ویتامین A از هویج و ویتامین E از کاله تهیه شده اند ، همه چیز را حذف می کنند ، حتی آستر و ریمل را که به سختی پاک نمی شود. پوست من احساس تمیز می کند ، اما بعد از آن چسبنده نیست ، و من دوست دارم که چطور آنها مانند آب هویج بو می دهند!

Viva la '80s

یک سؤال آخر پرسشنامه . آیا شما برای یک مهمانی رقص 80s حاضر هستید؟ امیدوارم بدانید که تنها پاسخ صحیح در مورد آن "بله" است.

اخیراً ویتنی هیوستون به مکتب های قدیمی زیادی گوش داده ام ، زیرا در چند دقیقه اول فیلم جدید Spiderman و HOT DAYUM را شنیدم ، اما چند سطر از I Will Always Love You را شنیده ام. شما ویتنی در کمربند اصلی خود در داخل یک تئاتر بزرگ زندگی نکرده اید.

واقعا - جدا! هنگامی که او در اوج خود بود ، صدای او برخلاف هر چیزی در آنجا بود. لحن او کاملاً واضح و دقیق بود ، و راهی که او می توانست با زحمت در قسمت های پیچیده یک آهنگ حرکت کند ، اما آن را به راحتی صدا کند؟ حیرت آور.

محدود کردن آهنگ های مورد علاقه من ویتنی دشوار است ، اما این عکس های "جزیره کویری" من هستند .

مجموعه ای از همه 22 رژگونه لیفتراکشی MAC و به روزرسانی سریع آتش NorCal

طبق نظر مشتری ، بهترین شستشوی صورت برای نوع پوست شما

شانل ، تو راکین 'دنیای من در لحظه!

، ,های ,لب ,مرطوب ,یک ,کند ,، و ,، اما ,مرطوب کننده ,است که ,می کنند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نشاط در مدرسه # سقوط آزاد #