محل تبلیغات شما

همه چیز در کاندو من دست انداز است. دیوارها در حال لرزیدن هستند ، کفها در حال همپوشانی هستند . اوه ، و این چهار گل سرخ جدید و پالت سایه چشم در حال تند و تیز هستند.

ما روز دیگر را یادآور شدم ، و این بدان معنی است که بسیاری از سر و صدا و کارگرانی که الان کار می کنند ، اما من باید مثل خانواده سلطنتی زندگی کنم ("من ملکه دنیا هستم") با یک کوره جدید ، جدید آبگرمکن و تهویه مطبوع کار تا پایان هفته. بله

با استفاده از ابزارهای خنجر و انفجار سنگ های کلاسیک از کارگران بسیار خوب ، تمرکز یک چالش بوده است ، بنابراین اگر به نظر می رسد کمی ناامید شده است ، به همین دلیل است.

یادداشت های تصادفی حلا در مورد اشعار کلاسیک راک و بد گویا ، اما Bad Moon Rising فقط چند دقیقه قبل بازی کرد و وقتی کر شروع کرد ، به جای فکر کردن ، "یک ماه بد در حال طلوع است" ، فکر کردم: "یک حمام وجود دارد. حق. "تشکر ، سوزان!

خوب ، bareMinerals چند محصول جدید پودر جالب برای پاییز دارد که انگشتان به معنای واقعی کلمه می توانند تندرست باشند. موارد موجود در مجموعه جدید Bounce & Blur (دو پالت چشم و چهار جوش) دارای بافت نرم و نرم و نرم و نرم هستند که هنگام فشار دادن روی قابلمه ، بومرنگ درست در پشت شما بم می شود. آنها به طور عام ساخته شده اند تا رنگ پراکنده و مبهم را بکشند ، بنابراین برای شستشوی رنگ بهتر از قرار دادن دقیق هستند.

من قبلاً این فرمول فنری را از Chanel ، MAC ، Maybelline و Kaja Beauty دیدم و فرمول bareMinerals نسبتاً نرم و نرم و صاف است (البته خیس نیست ، اما مانند سرخ شدن کرم). پودر در سراسر پوست اسکیت می کند.
پالت چشم سایه و Bush & Blush در Dusk (29 دلار)

من دوست دارم از این سایه های چشم به عنوان شستشوی یک رنگ روی درب استفاده کنید ، زیرا محو شدن لبه ها به هیچ کاری نیاز ندارد. البته ، شما می توانید 'em را با یک قلم مو استفاده کنید ، اما برای من ، انگشتان بهتر برای استفاده و ترکیب استفاده می شوند.

مثل کار با سایه کرم مداد رنگی است ، اما در یک گلدان ، و کار ساده و مهمتر از همه سرگرم کننده است. اگر از درهای درخشان ساده و پراکنده ای خوشتان می آید ، فکر می کنم با اینها انفجار داشته باشید.
جوش و سرخ شدن Blushhes (هر 29 دلار)

همچنین شما همان انتشار سریع رنگ را با پرده ها به دست می آورید ، که به هر حال ، بیشتر از یک سایه چشم با یک محصول کرم سنتی احساس می کنید.

رنگی که امروز پوشیده ام به نام Coral Cloud نام دارد و اولین چیزی که من متوجه شدم این بود که چگونه به نظر می رسد یک هنرمند متخصص لایه ای از رنگ آبرنگ را روی گونه های من شسته است.

مجموعه ای از همه 22 رژگونه لیفتراکشی MAC و به روزرسانی سریع آتش NorCal

طبق نظر مشتری ، بهترین شستشوی صورت برای نوع پوست شما

شانل ، تو راکین 'دنیای من در لحظه!

، ,یک ,نرم ,bareminerals ,پالت ,سایه ,نرم و ,است ، ,، اما ,و نرم ,در حال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاسخ به اجرای پرسش مهر بیستم رئیس جمهور