محل تبلیغات شما

یک قهرمان آرایش ناخوشایند چیست؟ از نظر من ، اغلب اوقات زیر لباس زیر آرایش نشده ، محصولی از مجموعه دائمی است که زیر صفحه رادار بسیاری از دوستداران آرایش می پوشد اما مرتباً دنیای من را لرزاند. سریال طولانی مدت Unsung Heroes دارای برخی از موارد مورد علاقه من است .

یکی از این خرسهای تدی شبیه دیگری نیست (و در آغوش گرفتن راحت تر است).

اما در حال حاضر ، من در مورد آرایش یکی صحبت می کنم ، و آن چهار سایه ای از سایه چشم های تمام مات از Clinique است . اگر من یک شرط بندی شرط بندی می کردم . من شرط می بندم که Clinique All About Shadow Quad در Teddy Bear احتمالاً از سایر پالت های خنثی موجود در کیف آرایش شما بهتر است ، و این "بی طرف ترین" از پالت های خنثی است که من می پوشم. سایه ها نه خیلی گرم و نه خیلی خنک هستند (آنها در منطقه Goldilocks آرزو شده اند) ، و در آن چشم انداز نارنجی سوخته ، قرمز آجری ، خاکستری یا صورتی بسیار سوخته وجود دارد.
swatches خرس عروسکی Clinique
یوپ ، هنوز هم NC42 در MAC

سایه های پودری موجود در خرس تدی دقیقاً به اندازه خرس در قسمت بالای این پست است و کلینیک آن را با همه اصول اولیه پر کرده است تا بتواند درپوش ها را ببندد و به عمق چشم اضافه کند ، از جمله استخوان بژ مات ، یک قهوه ای مات مایل به طلایی ، برنزه طلایی هلو و شکلات تیره شکلاتی. در مکالمه MAC ، من اینها را معادل های مات (بنابراین ، نه گرم و نه سرد) برول ، سوبا ، سافت قهوه ای و قهوه ای داون می نامم.
خرس عروسکی Clinique
Teddy Bear روی من و روی لبهای من MAC Half 'N Half رژ لب

خرس عروسکی Clinique

رنگدانه تدی خرس ، مانند رنگدانه در بیشتر خط رنگ کلینیک ، عمدا رقیق شده است (دقیقاً مانند سایه های بابی بابی براون) ، بنابراین برای من بهترین حالت خرس تدی خرس برای روزهایی است که می خواهم فقط با یک چیز کوچک یک چشم پنج دقیقه انجام دهم - ترکیبی سریع از چند سایه ، یک شمشیر مایع مشکی سیاه و یک کت ریمل.

خرس عروسکی Clinique

من در واقع هر زمان که این چهارگوش را بپوشم ، از آغازگر چشم پرش می کنم. سایه ها را روی لبه های می پوشم (به هر حال پوست من در آن ناحیه خشک است) ، و با وجود اینکه کمی به مرور و در حال خارش وجود دارد ، اما هنوز هم می توانم در پایان روز سایه ها را روی پوستم ببینم .

بعلاوه ، به جای افشای هر خط خوب ، این مات ها به طرز رنگی خطوط روی من را جابجا می کنند ، دلیل دیگری است که کلینیک از من امتیاز بالایی می گیرد. به نظر می رسد که بیشتر چین و چروک خطوط تجربه من جمع می شوند . هرچه بیشتر از این قدردانی کنم!

اگر شما فریب خورده باشید ، چهار برابر Clinique Teddy Bear 32 دلار است. من فکر می کنم این یکی از آن گنجینه های دفن شده است که هر عاشق بی طرف برای چشم های سریع و تازه روز نیاز دارد.

مجموعه ای از همه 22 رژگونه لیفتراکشی MAC و به روزرسانی سریع آتش NorCal

طبق نظر مشتری ، بهترین شستشوی صورت برای نوع پوست شما

شانل ، تو راکین 'دنیای من در لحظه!

، ,خرس ,های ,سایه ,یک ,چشم ,است که ,خرس عروسکی ,، و ,قهوه ای ,و در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به تو چه؟! پرسش مهر رئیس جمهور98