محل تبلیغات شما

سؤال برای شما: آیا شما به آن نقطه از زندگی رسیده اید که اهمیتی نمی دهد که دنیا کارهای عجیب و غریب شما را انجام می دهد تا موهای خود را به خواست خود خم کنید؟ اگرچه من هنوز خانم در سوپر مارکت نیستم که موهای غول پیکر و موهایش در موهایش وجود دارد (زیرا او آنچه را که مردم می گویند وقتی او خرید صبحانه های یخ زده صبحانه را ندارد!) ، تقریباً آنجا هستم. من وقتی در خانه سرما خورده ام یا در اتومبیل خودم رانندگی می کنم ، یا پیاده روی می روم در محله ، این لباس های موی بلند را پوشیده ام. من موهای خیس را به همراه نصف پوند موی قابل انعطاف استفاده می کنم تا ریشه هایم را صاف و صاف کند (که به تدریج با سیم و لکه دار نشده و با هر موی خاکستری جدید) خشک می شوند. ال هاب می گوید من کمی دیوانه به نظر می رسم ، اما من مثل این هستم ، "سلام ، مرد ، تو باید آنچه را که باید انجام دهی."
هشدار معامله گر جو!

هفته گذشته با صحبت از چیزهای بی شرمانه ای که به اسم زیبایی انجام می دهیم ، در صف انتظار در TJ بودم که متوجه شدم زن در مقابل من چهار بطری از این لوسیون را در سبد خرید خود دارد - و مطلقاً چیز دیگری نیست. بدون غذا ، کوکی بدون جو ، هیچ چیز. البته ، پس از آن از او خواستم واگن من را تماشا کند تا بتوانم به قسمت زیبایی بروم و یک بطری از خودم را بگیرم.

آنها فقط 3.99 دلار هستند! برای 16 اونس بزرگ بطری! من ممکن است یا ممکن است رقص پیروزی را در وسط راهرو انجام نداده باشم.

مجموعه ای از همه 22 رژگونه لیفتراکشی MAC و به روزرسانی سریع آتش NorCal

طبق نظر مشتری ، بهترین شستشوی صورت برای نوع پوست شما

شانل ، تو راکین 'دنیای من در لحظه!

، ,یک ,کنم ,انجام ,های ,کامل ,، یک ,می کنم ,آن را ,، اما ,را در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نبض احساس