محل تبلیغات شما

لطفا لباس زیر را نگه دارید ، لطفا. اگرچه Urban Decay از شما می خواهد که بمانید ، من از شما خواهش می کنم که کاملاً کماندو بروید ، زیرا سلام! - تهویه هوا هیچ شوخی نیست!

Stay Naked ، یک مجموعه جدید موجود از UD ، شامل یک پایه مایع ، کانسیلر و رنگ های لب پاک است.
FONDATION LIQUID WEIGHTLESS WEIGHTLESS LIVE ، 39 دلار

این چیست - جادوی خون؟ از آنجا که یک لایه از پوشش متوسط ​​جدید شهری Decay ، تار و پودر بنیاد Stay Naked ، رنگدانه های ناهموار روی گونه های من را مخفی می کند ، بدون اینکه مضرات من را مخفی کند. این دقیقاً همان نوع پوشش و پوشش محض است که من عاشق آن هستم ، و حتی اگر مات مایل به مشروب فروشی باشد ، برای سلیقه من خیلی مات و مات است (من یک نوع خنک کننده شبنم هستم) ، در طول حدود یک ساعت به چیزی براق و طبیعی تر نگاه کنید - مانند یک نسخه کاملاً کامل از پوست طبیعی. این یکی از آن دسته از محصولات پایه است که روز به روز بهتر و بهتر به نظر می رسد.
پوسیدگی شهری مبادلات بنیاد بماند
من سایه های زیر کانسیلر و پایه را آزمایش کردم و نزدیکترین ماده پایه به پوست من 51WY است ، اگرچه در حال حاضر این برای من کمی سبک است زیرا در حال حاضر نسبت به حد معمول برنزه هستم. مخفیگاه هایی که امتحان کردم ، سبکتر از چیزی است که معمولاً می پوشم ، اما به هر حال آنها را امتحان کردم تا ببینم بافت را دوست دارم یا تمام کردم. به هر حال ، من یک NC42 در MAC هستم.

اگر تا به حال Estee Lauder Double Wear Light را امتحان کرده اید و دوست دارید ، احتمالاً Stay Naked را نیز دوست خواهید داشت. به نظر می رسد که آن قهرمان پایه کم ارزش است ، اما UD در یک میلیارد دلار متفاوت برای لحن های خنک ، گرم و زیتون و همچنین 50 رنگ مختلف به وجود می آید.

یادداشت سایت: اثر Fenty هنوز زنده و خوب است!

بنیاد LIQUID وزن سبک بمانید

اکسید نمی شود
    سبک و تنفس است
    پمپ لمسی! (اگر دقت نکنم چیزهای مین رومیزی از وسط میز من دارند).
    من MAC NC42 هستم و لباس 51WY دارم.
    من دوست دارم برای طبیعی ترین پوشش آن را با قلم مویی مصنوعی اعمال کنم.
    به نظر می رسد پوست واقعی در انواع روشنایی است.
    بلند و چسبنده به پوست مانند چسب ، حتی اگر به شدت آن را مالش دهید.

احتمالاً این را دوست دارید ، اگر دوست دارید شفافیت یک کرم BB ، مرطوب کننده رنگی یا حتی چیزی مانند MAC Face و Body را داشته باشید ، اما فقط کمی پوشش بیشتری را می خواهید (اما نه کدورت کامل). فکر می کنم بیشتر شبیه یک مرطوب کننده رنگی شدید است - مثل اگر شما TM کلاسیک کلاسیک لورا Mercier را گرفتید و چند قطره از کانسیلر تمام پوششی را به آن اضافه کردید.
CONCEALER تصحیح بمانید ، 29 دلار

در کنار بنیاد ، UD همچنین اخیراً خط جدیدی از مایع مکمل Stay Naked Concealers را راه اندازی کرده است. مانند پایه جدید ، Stay Naked Concealer بسیار سبک وزن و پوشیده از لباس با پوشش مات است ، اما پوشش آن کاملاً مات است ، با رنگدانه بالایی در سطح همتراز با لباسهای کامل مانند Tarte Shape Tape. فقط برای تفریح ​​(و بخاطر زمان قدیم) ، آن را زیر چشم های خودم بسته بندی کردم و دلخور شدم که حاضر نشد در خطوط ریز من جای بگیرد و اصلاً سنگین به نظر نمی رسد.

پوسیدگی شهری پنهان کننده بنیاد بمانید
من پایه و اساس را در 51WY ، کانسیلر در 50WY و عشق کودک معاون شیمی می پوشم

در حالی که در حال حاضر کمی طعم و مزه من مات است (من تمیز کننده مایع فوق العاده Kevyn Aucoin Supernatural را ترجیح می دهم زیرا لومینسانس لطیف بیشتر روی پوست خشک استغفار می کند) ، Super Natural هنوز هم پنهان کننده زرق و برق دار با یک پایان است که حتی مانند پوست های قبلی که دارای پوشش های کامل پوششی من هستند - مانند همیشه برای ژل های Make Up Forever HD و Sephora ، پوستی شبیه به پوست دارید.

حرکت نمی کند ، پوشش کامل است و در 25 سایه وجود دارد.

UD ، به شیمی دانان لوازم آرایشی خود را افزایش دهید زیرا آنها کاری درست انجام می دهند!

به هر حال ، من فقط کمی 51WY را با کرم MAC Pinklite Strobe مخلوط کردم و آن را با یک برس Zoeva 104 Buffer پاک کردم. سپس لمس مخفیگاه Kevyn Aucoin Etheral را در بالا نشان دادم . وقتی بعد از آن به پوست خودم را در یک آینه بزرگنمایی نگاه کردم ، باید حدود 10 بار مسخره کنم ، "لعنتی ، این خوب است".
شیمی VICE LIP ، هر کدام 22 دلار

رنگهای ماندگار شیشه ای Vice Lip Chemistry Lasty Chemistry (هر کدام 22 دلار) آخرین بار در مجموعه Stay Naked است. این رنگهای مایع بدون چسبنده و پر رنگ به همان اندازه براق و براق شروع می شوند اما محو می شوند و به یک رنگ مات بلند پوشیده می شوند که حدوداً سه ساعت روی من می ماند. آنها در اصل کپی از MAC Versicolours هستند ، اما بسیار مرطوب کننده تر هستند.
شیمی فروپاشی شهری لب
شهری پوسیدگی معاون شیمیایی لب
معاونت لب معاون شیمی

اگر لبهای شما به شدت رنگی باشد ، FYI ، مال من نیز هستند و اگرچه وقتی برای اولین بار از آنها استفاده می کنید ، سایه ها متفاوت به نظر می رسند ، در نهایت همه آنها به نظر می رسد مانند همان لکه قرمز. * بغل *

من این کارها را به دلیل رطوبت شدید و سهولت استفاده انجام می دهم ، اما واقعاً ، شما به راحتی می توانید این کار را از هر گونه مومیایی کردن لب دریافت کنید.

مجموعه ای از همه 22 رژگونه لیفتراکشی MAC و به روزرسانی سریع آتش NorCal

طبق نظر مشتری ، بهترین شستشوی صورت برای نوع پوست شما

شانل ، تو راکین 'دنیای من در لحظه!

، ,یک ,پوشش ,های ,پوست ,حال ,stay naked ,، اما ,به نظر ,نظر می ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایوب فرضی مدرسه ی بوباتون